Jak Herman Miller Cosm sprawdzi się w biurze?

Herman Miller to jeden z najpopularniejszych producentów wyposażenia biurowego. W latach 30. i 40., gdy na rynku brakowało nowoczesnych mebli, Herman Miller tworzył projekty w stylistyce podobnej do art deco. Nieco później w ofercie marki znalazły się modułowe szafy, siedziska oraz łóżka utrzymane w nowoczesnej konwencji. Obecnie to właśnie z foteli biurowych znany jest producent. Sprawdźmy, czy jeden z jego flagowych projektów, Herman Miller Cosm, sprawdzi się w Twojej firmie.

Herman Miller Cosm – co wyjątkowego jest w tym siedzisku?

Herman Miller Cosm to fotel, który z założenia miał być wyjątkowy. Projekt bez wątpienia się udał, ponieważ siedzisko znajdziemy w wielu firmach. Nazwa Cosm nie jest przypadkowa. Niektórzy twierdzą, że siedząc na fotelu można zapomnieć o grawitacji. Co w takim razie wyróżnia siedzisko? Herman Miller Cosm posiada ergonomiczną konstrukcję, która dostosowuje się do kształtów ciała użytkownika. Dzięki temu krzesło zapewnia komfort osobom o różnej budowie ciała. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość personalizacji. Dostosować do siebie możemy nie tylko wygląd, ale i parametry fotela. Cosm dostępny jest aż w sześciu uniwersalnych kolorach. Do wyboru są trzy wersje oparcia – wspierającego dolną, środkową lub górną część kręgosłupa. Możemy zdecydować się na jeden z kilku wariantów podłokietników – w kształcie kołyski, klasyczne lub z regulowaną wysokością.

Herman Miller Cosm – gdzie kupić fotel?

Herman Miller Cosm to krzesło premium, którego nie znajdziemy w pierwszym lepszym sklepie. Najlepiej skorzystać z oferty autoryzowanego dystrybutora marki. Jest nim na przykład https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-cosm-chair/. Warto sprawdzić dostępne warianty w internecie, aby zaoszczędzić swój czas i energię. Można porównać też Cosm do innych propozycji producenta. Herman Miller oferuje mnóstwo ciekawych produktów, które szczególnie cenią sobie właściciele firm. Coś dla siebie na pewno znajdą właściciele agencji reklamowych, jak i kancelarii notarialnych.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *